Indeks witryny Ludzkie losy O biznesie i finansach Ile trwa pozycjonowanie aby zobaczyć pierwsze efekty?

Ile trwa pozycjonowanie aby zobaczyć pierwsze efekty?Posty: 77
Cześć, z reguły jestem niecierpliwa i zastanawiam się ile potrzeba czasu aby zobaczyć pierwsze efekty pozycjonowania. Bo zastanawiam się nad pozycjonowaniem swojej strony firmowej ale efekty chciałabym szybko a nie czekać latami … Wypowie się ktoś ?


Posty: 33
Cześć, tez jestem niecierpliwa. W każdym razie pozycjonowanie to proces złożony i często musimy poczekać na efekty. O tym ile to trwa i dlaczego tak a nie inaczej poczytasz w tym artykule https://polskatimes.pl/zastanawiasz-sie-ile-trwa-pozycjonowanie-strony-internetowej-sprawdz-od-czego-zaleza-efekty-i-jak-dlugo-musisz-czekac-na-wzrost/ar/c3-15134168 Mam nadzieje, że chociaż trochę pomoże to tobie zrozumieć czemu tak a nie inaczej.


Posty: 23
Czasami tez zależy to od firmy która wykonuje nam taką usługę. Ja pozycjonowałem się u nich https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/ i efekty miałem bardzo szybko. Więc to naprawdę kwestia indywidualna, tematu, strony.
Ostatnio edytowano 17 lis 2020, o 08:11 przez Delfin, łącznie edytowano 1 raz


Posty: 32
A pomyślałaś, że mogłabyś już rozpocząć przed zleceniem pozycjonowania strony firmie od małej optymalizacji ? Np. same meta tagi możesz ogarnąć, wystarczy poczytać - www.grupa-tense.pl/blog/co-to-sa-meta-tagi-krotka-instrukcja-obslugi-najwazniejszych-znacznikow/ i wtedy już sam proces pozycjonowania dla firmy będzie łatwiejszy, bo już będzie strona po lekkiej optymalizacji. A nóż, że naturalnie wibije się w indeks =)


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do O biznesie i finansach

cron